• İhsaniye Yüce Sk. Doruk Sit C Blok K:1 D:1, 16200 Nilüfer/Bursa
Lazer Epilasyon

Esthetium Beauty Center zayıflama seansları için farklı alternatiflere sahiptir. Vacuum 65 Body, G5, Lenf Drenaj gibi uygulamalar bölgesel incelme ve zayıflama tercihlerinin başında gelen, son derece etkili uygulamalardır.

Vacumm 65 Body, 81 ülkede yalnızca sertifika sahibi uzmanların uygulayabildiği ve Avrupa'da hem doktorların hem de estetisyenlerin tercih ettiği mucize bir yöntemdir.

TEK SEANTA 6,5 CM İNCELME GARANTİLİ BİR UYGULAMADIR.

Vacuum 65 Body Nelere İyi Gelir?

 • Cilt çatlakları,
 • Cilt yağlarını eritme,
 • Cildi sıkılaştırır ve şekillendirir,
 • Kilo alıp verme sırasında oluşan çatlakları giderir,
 • Cildi canlandırır,
 • Vücuttan ödem atılmasını sağlar,
 • Selülitleri giderir,
 • Metabolizmayı hızlandırır,
 • Kan dolaşımını artırır,

Son olarak,

 • YAN ETKİSİ YOKTUR!
 • HER YAŞTA KULLANIMA UYGUNDUR

 

G5 MASAJI

G5 masajı, selülit giderici bir masajdır. Adını işlem sırasında kullanılan cihazdan alır. Uzun süredir bölgesel selülit bakımında ve giderilmesinde sıklıkla kullanılan bir masaj türüdür.

G5, ritmik hareketler yapan bir alettir. Kullanılan aletin çalışma mantığı titreşim ve itmedir. Uygulandığı bölgeye gönderdiği titreşimler sayesinde hücreleri hareketlendirmekte ve uyguladığı itme kuvvetiyle de vücutta sıkılaşmayı sağlamaktadır. G5 aleti kullanılarak yapılan bu masaj, bölgesel bağ dokusunu açmakta, yağ yakımını hızlandırmaktadır.

 

Medikal estetikte son yıllarda yaşanan önemli gelişmeler sayesinde silueti gideren, sağlıklı beslenme ve spora rağmen yok edemediğiniz bölgesel yağlanmalarınızdan, cerrahi müdahaleler olmadan kurtulmak mümkün hala gelmiştir. Birkaç yıl öncesine kadar sadece cerrahi işlemlerle müdahale edilerek yok edilen kalıcı yağ hücrelerine artık daha kolay ve etkili çözümler sunan bu yeni teknolojiler sayesinde veda edebilirsiniz. Bu masaj yöntemiyle vücuttaki ödemlerinizi atarak ve yağ dokusunu tam anlamıyla yok ederek, eski ve geçici bir incelme etkisi yaratan sistemlerin aksine, bu masajla kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

LENF DRENAJ

Lenfatik drenaj; kan dolaşımının düzenlenmesini ve kilo verme sürecinin hızlanmasını sağlayan, özel bir masaj yöntemidir. “Lenf drenaj” olarak da bilinmektedir. Lenfatik drenaj; bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve sıkılaşma sürecini desteklediği gibi bu süreçte elde edilen olumlu sonuçların da kalıcılığını artırır.

Soğuk lipoliz, yağ dondurma uygulamasına verilen genel addır. Bu prosedürde yağ hücreleri belirli derecelere kadar soğutulur. Tedavi sırasında diğer dokulara zarar verilmez ve bu sayede yağların vücuttan atılması sağlanır. Genellikle kilo vermek için diyet ve egzersiz programlarından sonuç alamamış kişilerin başvurduğu en etkili zayıflama yöntemlerinden birisidir. Teknolojinin yardımı ile kısa bir sürede deri altındaki yağ hücreleri hedef alınır ve söz konusu hücreler eliminasyon noktasına kadar dondurulur. 

Bölgesel zayıflama için soğuk lipoliz yoluna başvurmuş çoğu kişinin memnuniyet oranı maksimum seviyelerdedir. İşlem yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sürmekte ve bu süre kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Çalıştığımız Markalar