• İhsaniye Yüce Sk. Doruk Sit C Blok K:1 D:1, 16200 Nilüfer/Bursa
Lazer Epilasyon

Saç Mezoterapisi, saç için gerekli olan vitamin, mineral ve aminoasit karışımlarının saçlı deriye uygulanmasıdır.

Bu yöntem ile saç köklerini besleyen bileşenlerin kolay bir şekilde saçta yerleşmesini sağlar. Bu yöntem ile saç dökülmesi tedavi edilebileceği gibi, incelmiş olan saçları kalınlaştırır, dökülmeleri durdurur, saçın daha canlı ve parlak hale gelmesini sağlar.

Çok az kadın kendi saçından memnundur. Günümüzde saçlarımız çevre, özellikle hava ve su olmak üzere yoğun bir şekilde kirlenmektedir, sık stres, sinir gerginliği ortaya çıkmakta ve iyi bir uyku alamamak bizleri rahatsız etmektedir. Bütün bunlar, elbette, doğal güzelliği büyük ölçüde etkiliyor.

Saçlar vücutta meydana gelen değişikliklerden ilk etkilenen bölgelerdendir. Saç problemlerini önlemek, mevcut sonuçlarla mücadele etmekten çok daha kolaydır, ancak çok az kişi koruyucu önlemlere başvurur.

Mezoterapi kafa derisi ve saç için oldukça etkilidir. Çeşitli saç problemleriyle mücadelede en popüler uygulamalardan biri olarak kabul edilir. Bu uygulama ile birçok sorunla başa çıkabilir: uyuyan ampulleri uyandırmak, saç köklerine besin sağlamak ve kepeği ortadan kaldırmak gibi.

Mezoterapi deneyimli bir uzman tarafından yürütülen bir saç terapisi yöntemidir. Mikro enjeksiyonlar, sağlıklı saç ve saç büyümesi için gerekli olan vitamin ve besinleri içeren özel ilaçların uygulanmasına yardımcı olur.

Çalıştığımız Markalar